top of page
Search

17. oktoobril toimuvad Virumaa meistrivõistlused Ojasaares!Head Ida-Virumaa discgolfarid!

Paljud teist juba teavad, samas paljud vast mitte, et on tulemas üks päris suur ja võimas üritus: Virumaa Meistrivõistlused Discgolfis 2020.

Toimumiskoht: Ojasaare Golf. Jap, golfiväljakule pannakse disci layout püsti. Asub see kahe Virumaa piiril, Sämi risti juures.

Toimumisaeg: 17 okt. Layout pannakse püsti 11 oktoober, ehk saab veidi harjutamas ka käia.

Formaat: 2x18 shotgun stardiga.

Toimub individuaal arvestus erinevates klassides, aga on ka võistkondlik arvestus, mis pigem kõige tähtsam! Seal läheb mängu eksklusiivne rändkarikas!

Mõlemist maakonnast saab peale 45 mängijat. Mängijad valib välja võistkonna kapten. Algselt pidi Ida-Virumaa kapten olema Timo, aga nagu te kõik teate tal veidi kiire kõikide muude asjadega, siis andis ta kapteni paela üle mulle, Kristjan Jaakmale. Loomulikult võtsin selle ameti vastu. Suur au! Abikapteni kohale asumiseks tegin ettepaneku Sven Paistile, kes oli ka koheselt nõus.

Meie töö on nüüd tiim kokku panna. MP50 arvestuses läheb arvesse 3 tulemust (otsime vähemalt 4 mängijat), FPOs ja Juniorites sama. MP40 arvestusse 6 tulemust (otsime vähemalt 10 mängijat). MPOs läheb arvesse 15 tulemust (otsime üle 25 mängija), ehk kokku läheb arvesse võimalikust 45st kohast 30.

Me teeme nimekirja mängijatest, kes võiksid võistkonnas olla, ja hakkame ühendust võtma, et kindel olla kas ikka on mahti tulla sel kuupäeval vms... Analüüsime kindlasti Ida Viru meistrikate tulemusi, kui ka muid saavutusi ja taset.

Et meil asjad sujuks paremini, siis palume arvestada selle kuupäevaga kõigil mängijatel, kel nägemus endast, kui tiimi liikmest. Võib eos juba meile teada anda ka oma osalussoovist. Samas me kindlasti ei tea kõiki Ida Viru discgolfareid, musti hobuseid, ehk et pakkuge meile välja veel võimalikke tiimi kandidaate! Eriti FPO ja Juunioreid!

Kõikidele küsimustele saab vastused minu käest.

Teeme kõik koostööd ja toome võidukarika Idasse!

27 views

Comments


bottom of page