top of page
Search

2022 hooaja EDGL PRO karikasarjast ja tulevastest võistlustest.

Tänasega sai läbi Pro Ehitus Discgolfi karikasari 2022 ning ei ole midagi öelda, Alutaguse Eagle vanema generatsiooni esindajad saavutasid seal nii mõndagi. Aga alustame kõige tugevamatest - Pro Open klassis napsas põneva hooaja viimase etapi viimase korviga üldvõidu Mathias Villota, Pro Open Women klassis võttis kindla üldvõidu Kristi Unt, Pro Master 40+ klassi kindel võit kuulus Tanel Viirmannile, Pro Master 50+klassis võidutses Tambet Lõhmus ning Pro Master 60+ klassis Ago Silm.

Halvasti ei läinud ka meie klubi liikmetel, kes üldkokkuvõttes järgmistele poodiumi(lähedastele) kohtadele jäid:

Pro Master 50+ Ago Sambla - 2. koht

Pro Master 50+ Janek Võõbus - 3. koht

Pro Master 60+ Hillar Neiland - 4. koht

Sellega ei ole aga discgolfi hooaeg veel kaugeltki läbi, sest ees ootavad vägagi viisakad üritused:

Eesti Juunioride, Seenioride ja Harrastajate meistrivõistlused 15 - 17 juuli, Viljandi - https://discgolfmetrix.com/2114838

+ terve sületäis muid häid ja paremaid võistluseid nii üle Eesti kui ka lähiriikides.