top of page
Search

Alutaguse Eagle klubi meistrivõistlused

2023 aasta Alutaguse Eagle klubi meistrivõistlused koos hooaja parimate tunnustamisega toimus seegi kord Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuses. Keskuse poolt oli antud ürituse jaoks üles pandud ajalooline raja asetus, 2015 - 2019 kasutatud Kotka rada!

Võistlus ise möödus rahulikes ilmaoludes, õrn vihm võistluse alguses väga ei häirinud ning tuuleolud olid ka vägagi mõistlikud. Osavõtjaid 31, kuid arvestades seda, et tegu oli kinnise üritusega (kutse said kõik 2023 aastal klubi liikmetasu tasunud liikmed), siis võib öelda, et osavõtt oli vägagi aktiivne. Klubi meistri selgitamiseks anti kõigile võrdsed tingimused - mäng toimus händicäp süsteemis, kus võitjaks osutub see, kes suudab enda hetke reitingust võimalikult rohkem reitingu punkte teenida.

2023 aasta Alutaguse Eagle meistriks tuli Andrus Lehismets, palju õnne talle! Andrus suutis lisaks händicäp süsteemile võita ka tavaarvestuses, seega oli tegemist igati väljateenitud võiduga. Võistluse kõiki tulemusi näeb SIIT.

Peale põhivõistluse lõppu peeti maha veel kaks lisavõistlust - nelja sihtmärgiga lähenemise võistlus ning putivõistlus. Lähenemise võistluse parimad olid Raimond Reiska, Taivo Pällo, Andrus Lehismets ja Tarmo Hütt. Putivõistluse võitja selgus kahe vooru järel, kus teisse vooru pääsesid 5 parimat. Lõppkokkuvõttes oldi jällegi sunnitud Andruse paremust tunnistama - 1. Andrus Lehismets, 2. Kristjan Jaakma, 3. Tarmo Hütt.

Edasi suunduti saunamajja, kus pakuti maitsvat suppi, kaetud oli snäkilaud ning kasutada sai kahte sauna ja basseini. Hooaja võtsid pulkadeks lahti Kristjan Jaakma ja Timo Juursalu, kes tutvustasid lisaks ka tulevikuplaane, samuti jagati välja klubi 2023 parimate tiitlid:

Parim naismängija - Aveli Uustalu

Parim seenior - Üllar Rego

Parim juunior - Meriliis Uustalu

Parim meesmängija - Egert Hütt

Kõik kohalolnud said võimaluse valida ka klubi lemmikmängija, kelleks osutus Egert Hütt!

Sellega on 2023 aasta klubi põhihooaeg lõppenud. Kindlasti pakume ka "talvehooajal" tegevust, sest õige pea saab alguse Ida-Virumaa Off-Season sari ning eeldatavasti veebruaris toimuvad ka järjekordsed Ida-Virumaa Talvised Meistrivõistlused...


Edu edaspidiseks!


Alutaguse Eagle juhatus.

75 views

Comments


bottom of page