top of page
Search

Alutaguse Red Eagle

Updated: 2 days ago

Discsport.ee Ida-Virumaa nädalamängude sari jõudis lõpuks Alutaguse Tervisespordikeskusesse. Kaua oodatud etapile oli kohale tulnud 46 discgolfarit. Ilm oli parim üldse, liiga hea. Isegi kergemat briisigi polnud (Ringo) :)

Asetuseks oli Red Eagle ehk lihtsaim vähemalt 18 korviline väljak Pannikal. Mängiti suht hästi, vähemalt 3 birdie-t igalt rajalt ja visati 2 eagle-t, millest üks oli PAR 3 rajal, ehk Hole-in-one!


Alutaguse Eagle discgolfi klubi president Timo Juursalu-le on need Alutaguse metsakoridorid väga selged. Näiteks too samune rada nr 16, kus puid rohkem kui sipelgaid sipelgapesas, ei olnud tema jaoks mitte mingi probleem. Tema eeskäe vise maandus ilusti griinil ja tasuks magus birdie!


Lendoravad divisjonis oli osalejaid 9 ja kindla võidu, tervelt 7 viskega, võttis Hendrik Rego! Viis birdiet ja mõned punased ruudukesed andsid noormehele lõppskooriks soliidse -1. Tubli poiss, mängid väga hästi!


Jänesed divisjonis oli osalejaid 14 ja parimat skoori -2 mängisid Aveli Juursalu, Uno Rego ja Margus Teelahk. Võitja selgitamiseks kasutati CTP mängu. Rajal nr 1 suutis oma discgolfi ketta kõige lähemale korvile draivida Uno! Tubli võit!

Samas divisjonis oli võistlemas ka Margo Luik, kelle skoorkaardilt võime leida ilusa kollase ruudukese. Hole-in-one rajal nr 4! Äge!


Hundid divisjonis osalejaid seekord 12 ja rebimine oli väga tihe. Võidu suunas oli liikumas Alutaguse metsade valitseja Mario Kirsimaa, kes samuti oleks äärepealt HIO visanud (rada nr 4: ülaraud, ketid, alaraud ja topsist välja... jah see kõik juhtus ühe viskega...) aga kaks tobedat bogey kahel viimasel rajal jätsid seekord Mario jagatud kolmandaks. Parimat skoori -7 mängisin nii Rein Viiol, kui ka Üllar Rego. CTP lahingust väljus võitjana Rein! Hästi Rein!


Kotkad divisjonis osalejaid 11 ja parimat minekut näitasid Raimond Reiska, Oliver Võõbus ja Jorma Hiisku. Ühe viskelise eduga saavutas väärt võidu Raimond (-10)! Hea mäng Raimond!


Mängiti ka CTP mängu, mille sponsoriks Jõhvi Pizza! Rajal nr 2 suutis parima draivi teha Meriliis Uustalu! Tubli tüdruk!


Tulemused leiab SIIT


Red Eagle etapi parimad: holari viskaja Margo, divisjonide parimad Rein, Hendrik, Uno ja Raimond ning Jõhvi Pizza CTP mängu parim Meriliis! Paljud õnned parimatele!


Üldtabelis on uuendus tehtud:

Meeste konkurentsis hetkel juhtimas Taivo Valdur. 16 parema hulka saab praegu 8 punktiga. Punkte on kuue etapiga teeninud 26 erinevat mängumeest.

Naistes on juhtima asunud Meriliis Uustalu. Tore näha, et kuue etapiga on mängimas käinud juba 10 erinevat naismängijat!

Seenior meestes hetkel suurim punktisaak Üllar Regol. Vahed on kõigil väga väiksed, 12 parima hulka saab praegu 10 punktiga. Kokku punkte teeninud 23 erinevat mängijat!


Tabelit näeb SIIT


Kokku on kuue etapi peale osalemas käinud 98 erinevat mängijat. See omakorda tähendab 282 osalust, mis kuue etapi keskmiseks teeb 47 etapi kohta. Väga uhke!


Järgmine etapp järgmise nädala kolmapäeval ja siis lähme esmakordselt see hooag suurepärasele Iisaku Lendorav väljakule! Räägitakse, et väljak on super heas seisus ja isegi esimene niit tehtud! Peab minema! Lisainfot leiab SIIT


PS: kõik Alutaguse Eagle discgolfi klubi liikmed ja bagtagide omanikut - uuendage oma numbrid metrixis ja kandke numbreid mängudel kaasas!


88 views

Comments


bottom of page