top of page
Search

Discsport.ee Ida-Virumaa nädalamängu Kiviõli etapp

Järjekordsele DiscSport.ee Ida-Virumaa nädalamängule , mis seekord toimus suurepärases Kiviõli Tuhamäe discgolfipargis, tuli ennast proovile panema 56 mängijat. Park oli super - muru oli madalamast madalam, korvid olid märgistatud 10m ja 3m joontega ning pead hoidis jahedana meeldiv tuul.


Tulemuste poole pealt olid eesrinnas edasijõudnud - Martin Aul ning Andrus Lehismets mängisid tulemuseks -5 ning kolmandaks tuli Ago Sambla tulemusega -3.


Harrastajate klassis võitis Egert Hütt tulemusega -2, Kristo Tartu teise koha tulemuseks oli seekord +1 ning kolmanda koha tulemuse +2 mängisid välja Mario Kirsimaa ja Richard Sootalu.


Algajate klassis võitis Roger Kaldaru, kes edestas teist ja kolmandat kohta (Juss Leinbock, Henri Tokman) vaid ühe punktiga, tulemused vastavalt +13 ning +14.


CTP auhinna võitis tulemusega 66cm Jaak Kivend


Kõik tulemused leiab siit: https://discgolfmetrix.com/1370719

Järgmine nädalamäng juba järgmisel kolmapäeval ning siis võtame üksteisest mõõtu Voka discgolfipargis, kus läheb mängu juba 500 eurone holari pott.

12 views

Recent Posts

See All

2023 aasta Alutaguse Eagle klubi meistrivõistlused koos hooaja parimate tunnustamisega toimus seegi kord Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuses. Keskuse poolt oli antud ürituse jaoks üles pandud ajaloolin

bottom of page