top of page
Search

Discsport.ee Ida-Virumaa nädalamängudes selgitatakse järgmisel nädalal välja finaalidesse pääsejad

Discsport.ee Ida-Virumaa nädalamängude raames on kätte jõudnud otsustavad hetked.

Järgmisel nädalal toimub viimane etapp Iisaku uuel 18-korviga rajal, kus pannakse paika top16 mängijat, kes hakkavad mängima finaalis 11. septembril Kiviõlis.

Tabeli hetkeseis on väga tihe. Finaalides mängitakse süsteemis:


6.6 Finaali pääseb üldarvestuse tabeli põhjal 16 parimat, kellest moodustatakse playoffi nelikud vastavalt playoff süsteemile. Esimene grupp kohad 1,9,10 ja 16; teine grupp 4,5,12 ja 13; kolmas grupp 2,7,8,15 ja neljas grupp 3,6,11 ja 14. Superfinaali pääseb iga grupi võitja. Naistes pääseb superfinaali põhihooaja neli enim punkte teeninud naist.


Finaalides mängitakse skin süsteemiga ja igat korvi loetakse eraldi: variant 1: kui mängija A läbib raja 3. viskega ja mängija B, C ja D 4. viskega, siis mängija A saab neli punkti; variant 2: kui mängijad A ja B läbivad rajad 3. viskega ja mängijad C ja D 4. viskega, siis mängija A ja B saavad kumbki 2 punkti. Variant 3: kui mängijad A, B ja C läbivad raja 3. viskega ja mängija D 4. viskega, siis mängija A, B ja C saavad igaüks ühe punkti. Võidab see mängija, kes terve raja lõpus on kogunud kõige rohkem punkte.


Nädalamängu 17. etapp mängiti Kiikla Libahundi rajal. Algaja sõbralikule rajale tuli kokku 40 mängijat.

Tugevaimas klassis läks võit Jarko Koolile -15 parile, kellele järgnes Jaak Kivend -14.

Harrastajates mängis kõige paremini Roger Kaldaru -4 parile.

Algajates võidutses oma esimesel nädalamängul osalenud Iti-Jantra Metsamaa +12 parile.Iti-Jantra Metsamaa, Üllar Rego, Jarko Kool, Roger Kaldaru

225 views

Comments


bottom of page