top of page
Search

Ida-Virumaa discgolfi talvehooaja II etapp

Möödunud laupäeval, 18. novembril, peeti Kiviõli Seikluskeskuse discgolfi pargis Black Rabbit asetusel maha Ida-Virumaa talvehooaja II etapp. Ilm oli üpriski talvine - lumi ning kerged miinuskraadid tekitasid tõelise talvemeeleolu, tuul õnneks halastas ning kerge briis võistlust eriti ei seganud. Lääne-Virumaalt kohale tulnud võistlejate jaoks tulid meie lumeolud igal juhul väikese üllatusena... Samamoodi tuli korraldajale üllatusena vägagi lumised tii-alad, õnneks lahendasid Kristjan Jaakma ja Egert Hütt selle probleemi enne võistluse algust ära, suur tänu neile!

Võistlusele avati 4 divisjoni ning võitjad on teie ees:

Divisjon 1 - Allain-Marco Anton tulemusega -3

Divisjon 2 - Sven Paist tulemusega +2

Divisjon 3 - Hillar Neiland tulemusega 0

Divisjon 4 - Anu Normak tulemusega +9

Võistlusel visati ka hole-in-one korvil nr. 12 Allar Rump poolt, kuid selle suutis ta kahjuks kohe järgmisel korvil maha mängida, saades seal tripley-bogey... loodetavasti tema järgmise holariga niimoodi enam ei lähe :) CTP parim oli seekord Hillar Neiland ning Pargikeskuse eriauhinna sai Kristjan Jaakma.

Kui ilm lubab, siis järgmine etapp juba eeloleval laupäeval kell 11:00 Mäetaguse Discgolfi pargis, Karu Kuninganna rajal.

P.S. Siit ja sealt on kuulda olnud, et juba kahe nädala pärast peaks valmima Kohtla-Järve Discgolfi park, igal juhul ootame põnevusega!


Parimatest parimad ühisel pildil.
77 views

コメント


bottom of page