top of page
Search

Ida-Virumaa discgolfi talvehooaja II etapp

Möödunud laupäeval, 18. novembril, peeti Kiviõli Seikluskeskuse discgolfi pargis Black Rabbit asetusel maha Ida-Virumaa talvehooaja II etapp. Ilm oli üpriski talvine - lumi ning kerged miinuskraadid tekitasid tõelise talvemeeleolu, tuul õnneks halastas ning kerge briis võistlust eriti ei seganud. Lääne-Virumaalt kohale tulnud võistlejate jaoks tulid meie lumeolud igal juhul väikese üllatusena... Samamoodi tuli korraldajale üllatusena vägagi lumised tii-alad, õnneks lahendasid Kristjan Jaakma ja Egert Hütt selle probleemi enne võistluse algust ära, suur tänu neile!

Võistlusele avati 4 divisjoni ning võitjad on teie ees:

Divisjon 1 - Allain-Marco Anton tulemusega -3

Divisjon 2 - Sven Paist tulemusega +2

Divisjon 3 - Hillar Neiland tulemusega 0

Divisjon 4 - Anu Normak tulemusega +9

Võistlusel visati ka hole-in-one korvil nr. 12 Allar Rump poolt, kuid selle suutis ta kahjuks kohe järgmisel korvil maha mängida, saades seal tripley-bogey... loodetavasti tema järgmise holariga niimoodi enam ei lähe :) CTP parim oli seekord Hillar Neiland ning Pargikeskuse eriauhinna sai Kristjan Jaakma.

Kui ilm lubab, siis järgmine etapp juba eeloleval laupäeval kell 11:00 Mäetaguse Discgolfi pargis, Karu Kuninganna rajal.

P.S. Siit ja sealt on kuulda olnud, et juba kahe nädala pärast peaks valmima Kohtla-Järve Discgolfi park, igal juhul ootame põnevusega!


Parimatest parimad ühisel pildil.
71 views

Recent Posts

See All

2023 aasta Alutaguse Eagle klubi meistrivõistlused koos hooaja parimate tunnustamisega toimus seegi kord Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuses. Keskuse poolt oli antud ürituse jaoks üles pandud ajaloolin

bottom of page