top of page
Search

Iisaku nädalamäng ning tulevased võistlused.

Discsport.ee Ida-Virumaa nädalamängude sarja XVI etapp toimus Iisakus, Lendorava rajal. Ilmaks oli organiseeritud kena päikesepaisteline õhtupoolik ning tulemused nägid seekord välja järgmised:.

Edasijõudnute klassi esikolmikusse mängisid ennast järgmised osalejad: 1. Markus Laanemets (-10), 2. Egert Hütt (-8). 3. Andrus Lehismets (-6).

Harrastajate klassi esikolmik nägi välja selline: 1. Uno Rego (-3), 2. Martin Laanemets (-3), 3. Margus Lepasaar (-2).

Lõpetuseks ka algajate esikolmik: 1. Sander Aavere (+6), 2. Margo Luik (+6), 3. Kelli Vassiljev, Tenno Pajur (+7).

Kõik tulemused on leitavad SIIT ning hooaja koondtabeli leiab SIIT

Järgmine nädalamäng juba järgmisel kolmapäeval Iisaku Lendorava rajal.

NB! Tehnilistel põhjustel muutub järgmise nädalamängu toimumispaik, Kiviõli asemel mängime suure tõenäosusega Vokas!

Tuletame veel meelde, et juba järgmisel laupäeval, 13.08 toimuvad Ojasaarel Ida- ja Lääne-Virumaa vahelised Virumaa meistrivõistlused discgolfis. Kes sinna võistlema ei pääsenud, saavad vaatamata sellele rada alates 07.08 kohapeal nautida ning võistlust ennast saab jälgida SIIT.

Lõpetuseks tuletame ka seda meelde, et 11.09 toimuvad Ida-Virumaa discgolfi meistrivõistlused paarismängus järgmistes kategooriates: Absoluut (paariliste Metrix reiting kokku 1800+), Harrastajad (paariliste Metrix reiting kokku -1799, kummagi mängija reiting ei tohi olla suurem, kui 900 punkti) ning M40 (mõlema mängija sünniaasta peab olema 1982 või väiksem). Seega on juba praegu õige aeg endale paariline otsida ning kokkumängu harjutama hakata.138 views

Comments


bottom of page