top of page
Search

Jõulumäe, Hõbeforell ja Lendorav

On olnud suurepärased ajad. Alustame tähtsamaist!


Nädalavahetusel toimus Pärnumaal, Jõulumäe discgolfi pargis selline suurvõistlus nagu Baltic Disc Golf Championships 2023 presented by Innova Champion Discs, ehk Baltikumi meistrikad. PDGA B-Tier. Reedest pühapäevani kestnud võistlusel olid Alutaguse Eagle klubi esindamas Tarvo Leesik (MA3) ja Egert Hütt. Viimane siis ka favoriidina MJ18 divisjoni kinni pani ja tasuks meistritiitel! Ülivinge töö Egert! Lisame siia alla poisi ametliku võidukõne FBst:


Baltimaade Meistrivõistlused Discgolfis 2023 on selleks aastaks selja taga. Kolm päeva võistluseid Jõulumäe disc golfi pargis ning tulemuseks esikoht MJ18 divisjonis! Tänan kõiki, kes mulle kaasa elasid, samuti meeldivat seltskonda, kellega ma transporti ja majutust jagasin ning enda toetajaid - Wienerberger Eesti ja Alutaguse Eagle.

Edaspidi saab minuga koos võistelda Ida-Virumaa nädalamängudel ning Virumaa karikasarjas, samuti on tulekul Eesti Harrastajate meistrivõistlused, Eesti Meistrivõistlused, Alutaguse Open ja Virumaa Meistrivõistlused. Näeme rajal!


Tulemused: PDGA MTRX


Tundub, et Egertile Jõulumäe discipark sobib. Loodame, et sobib ka augusti alguses, kui seal toimumas Eesti Meistrivõistlused, kuhu tal pääse juba olemas!


Discsport.ee Ida-Virumaa nädalamängude sari ja etapp XVI. Asukohaks tutikas pop-up Vaikla Hõbeforell. Ilm oli väga mõnus, väljak ise samuti. Tulemused tulid ka täitsa soliidsed.

Vaikla Hõbeforell ja rada 17. Kindlasti üks ilusamaid Ida-Virumaal. Pildil Alutaguse Eagle liige Ago Sambla valmistumaks oma draiviks.


Lendoravad:

  1. Kelli Vassiljev +6

Hundid:

  1. Ahto Murdsalu -5

Kotkad:

  1. Taivo Valdur -13

  2. Egert Hütt -11

Kõik tulemused leiab SIIT


Hõbeforelli parimad: Ahto, Kelli, Taivo ja Egert!


Discsport.ee Ida-Virumaa nädalamängude sari ja etapp XVII. Asukohaks uuendatud Iisaku Lendorav. Ilm oli täitsa hea, alguses oli kerge tuulebriis, hiljem ei sedagi. Paljude jaoks väga oodatud nädalamängu etapp, kuna just seal paljud meist osalemas EHMV võistlustel. Kohal oli kokku 45 osalist!

Iisaku Lendoraval on mitu väga lahedat ja meeldejäävat rada. Rada 8, rada 18 ja kindlasti rada 14 (PAR 3 134m). Antud pildil avadraivi tegemas Alutaguse Eagle liige Ringo Krilovs.


Lendoravad:

  1. Kevin Tärno +5

Hundid:

  1. Raul Kaarlõp -2

  2. Richard Sootalu -1

Kotkad:

  1. Ago Sambla -7

  2. Janek Võõbus -7


Rajal nr 7 oli Oliver Võõbusel vaja ainult ühte viset, et ketas korvis oleks. Tubli poiss!

Tulemused leiab SIIT

Lendorava etapi parimad: Oliver, Janek, Ago, Raul, Richard ja Kevin!


Järgmine nädalamängu etapp juba kolmapäeval ja Alutaguse Sinine 18. Lisainfot leiab SIIT


Nädalavahetusel tulemas mitu PDGA võistlust meie maakonnas:

Laupäev 15.07

TÕUSE.NAERATA.SÄRA, Iisaku Lendorav: INFO

Pühapäev 16.07

Virumaa Karikasari etapp V, Alutaguse Sinine 18: INFO

EMV 2023 kvalifikatsioonivõistlus, Alutaguse Golden Eagle: INFO


Kõike head!


134 views

Kommentare


bottom of page