top of page
Search

Kes on uued maakonna meistrid?

Ida-Virumaa meistrivõistlused discgolfis 2024 toimusid laupäeval 22. juunil Mäetaguse discgolfipargis. Mängiti täiesti uutel asetustel, mis oma põhilise kasutuse saavad juuli alguses peetavatel Eesti Meistrivõistlustel. Nii Karu Kuninganna kui ka Kuninglik Karu on tasemelt rasked ja väga väljakutsuvad. Aga mängijad olid väga visad, katkestajaid polnud. Ilm on mega, liiga hea. Kuumus väsitas, varju otsiti igaltpoolt. Tuulebriis on pigem minimaalne. Osalisi kokku 65!

Tii 18 pakub alati palju põnevust. Too rada mängib mõlemil asetusel samamoodi!


Parimaid selgitati kuues erinevas divisjonis lahtises ehk open arvestuses ja Ida-Viru arvestuses:


MA3 ehk harrastajate tasemelises divisjonis oli osalisi 25 ja Ida-Virumaa meistriks mängis end Markus Laanemets! Markus oli väga rahul kogu päevaga ja lubas järgmine aasta MPOs lahingu anda. Teiseks mängis end Marek Puieräst ja kolmandaks Peeter Siak!

MA3 divisjonis oli palju osalisi ja see tähendas palju väljamakseid, tervel 9! Palju õnne kõigile parimatele!

Maakonna arvestus: Kuld Markus Laanemets, hõbe Peivo Talviste ja pronks Jüri Kivest!


FPO divisjonis oli naisi 4, kelledest 3 võistlesid ka Ida-Viru medalitele. Pärast esimest ringi oli kõik veel väga lahtine. Tasavägine lahing kuni lõpuni.

Kulla võitis Aveli Juursalu! Hõbedale mängis end Anu Normak ja pronksile Meriliis Uustalu! Palju õnne tüdrukut, väga hästi!


MP40 divisjonis osalisi kokku 11 ja palju oli mängijaid, kel seos Ida-Virumaaga puudus. Võitjaks tuli Elva mees Aivo Moorits! Ida-Virumaa meistriks krooniti Rein Viiol!

Mehed näitasid väga head minekut. Aivo suutis mängida päeva lõpuks end miinusesse (-1)! Dan Sööl sai skooriks +5 ja Kristo Vallimäe +6. Paljud õnned härrad!

Ida-Virumaa meistriks mängis end Rein Viiol. Hõbemedali mees Ringo Krilovs kaotas Reinule ainult 1 viskega ja pronksile mänginud Sven Paist omakorda Ringole ühe viskega. Väga tihe rebimine.


MP50 divisjonis näitasid võimu kohalikud mängumehed. Osalisi kokku 9. Meistriks krooniti Ago Sambla!

Kulla võitnud Ago Sambla oli loomulikult ka väga õnnelik. Pahuras tujus oli hõbeda võitnud Janek Võõbus, kes tegi palju etteheiteid korraldajate suunas. Ei olnud ta üldse rahul mitte millegagi, aga mäng sujus ikka piisavalt hästi ja tasuks hõbemedal. Kolmanda koha saavutas Üllar Rego, kes kahjuks pildi ajaks oli juba läinud. Ju siis oli kiire.


MPO ehk absoluut arvestuses mängis end võitjaks Taavi Himmist, kelle -3 oli päeva parim skoor! Tubli töö Taavi, hästi mängitud. Ida-Virumaa meistriks mängis end Oliver Võõbus!

MPO kolm parimat olid Taavi Himmist, Timo Juursalu ja Danny-Rocco Anton. Danny pidi kohe pärast mängu tööle minema, pildil tema vend Allain-Marco (eks kõik said aru kah) :)

Ida-Virumaa meistriks mängis end esmakordselt Oliver Võõbus! Võidu tulemuseks -1. Paljud õnned Olku! Teiseks mängis end Egert Hütt, kes oma võitu peab veel ootama. Äkki järgmine aasta Alutagusel? Pronksi võitis aga Timo Juursalu. Temal kõiksugu medalid olemas minevikust, aga selline Ida-Viru spordiliidu uhiuus maakonna meistrikate medal oli tal loomulikult puudu. Verivärsked nagu öeldakse. Igaljuhul palju õnne parimatele!


Juuniorite arvestuses kuld Oliver, hõbe Egert ja pronksile mängis end üks Puuridest.

Joonas Puur nimelt. Palju õnne!


Enne autasutamist mängiti maha ka üks tore vahva CTP mäng. Auhinna oli välja pannud Würth! Täname väga Viktor Pähklamäe, super mees!

Kõige lähemale kastile, mis oli nii umbes 64m kaugusel, viskas end Jaanis Moldau!


Korraldustiim eesotsas Timo Juursaluga tänab Ida-Virumaa Spordiliitu, kõiki võistlusel osalenuid ja kõiki abilisi, kes käisid aitamas seda väljakut üles seada. Suur töö sai tehtud ja palju veel teha enne Eesti Meistrivõistlusi.


Parimat!

156 views

コメント


bottom of page