top of page
Search

Kiviõli Doubles Open / Ida-Virumaa paarismängu meistrivõistlused 2021


Erki Alliksoo/Marion Kull, Kerdo Lepasepp/Tauri Tomson, Timo Juursalu/Martin Aul


Laupäeval 7. augustil peeti maha Kiviõli Seikluskeskuse discpargis paarismängu võistlus, kus muuhulgas selgitati välja see aastased parimad Ida-Virumaa paarid.

Esimene ring mängiti Tough Shot formaati, kus paarilised mängisid kahest viskest halvimat. Ringi lõpuks oli eliit klassi parimad Tomson/Lepasepp super tulemusega -4, teisel kohal kaugelt tulnud mehed Kull/Alliksoo +1ga ja kolmandad Lehismets/Neiland +2ga. Ida-Viru arvestus oli Lehismets/Neiland +2, Aul/Juursalu +3 ja Paist/Rego


Hristo Neiland/Andrus Lehismets, Martin Aul/Timo Juursalu, Rein Viiol/Jaak Kivend


Harrastajate klassis oli Open ja Ida-Viru seis sama. Ees olid Sootalu/Mihhalov ja Pill/Kaldaru +13ga ning kolmandad Saksladu/Rego +21ga.

Pausi aeg hakkas sadama ja sadas kõvasti. Vihma järgi ei jäänud ning saatis mängijaid vahelduva eduga ürituse lõpuni välja. Mitte just parim disci ilm, aga ega see mängijaid ei murdnud.


Karl Pill/Roger Kaldaru, Marek Mihhailov/Richard Sootalu, Sven Normak/Anu Normak


Teine ring Best Shot, kus paarid mängisid kahest viskest parimat. Parima ringi eliit klassis tegid seekord Veedla/Lepasepp ja Aul/Juursalu tulemusega -14. Kolmanda tulemuse mängisid välja Kull/Alliksoo -13. Open Eliit klassi kokkuvõtte parimad:

1. Kerdo Lepasepp / Tauri Tomson -16

2. Marion Kull / Erki Alliksoo -12

3. Martin Aul / Timo Juursalu -11

Ida-Virumaa arvestuses parimad:

1. Martin Aul / Timo Juursalu -11

2. Andrus Lehismets / Hristo Neiland -9

3. Jaak Kivend / Rein Viiol -3


Martin tegi sellega see aasta Ida-Virumaal puhta töö. Võitis ta ju ka individuaal kulla juuli alguses. Timo samas kaitses edukalt oma eelmise aasta paarismängu kulda, mille võitis koos Janek Vallimäega. Tubli töö mehed!


Harrastajate klassis näitas teine ring parimat mängu Sootalu/Mihhailov tulemusega -6, teised Normak/Normak -5 ja kolmandad Pill/Kaldaru -3. Kokkuvõtte parimad nii Open, kui Ida-Viru arvestuses samad:

1. Richard Sootalu / Marek Mihhailov +7

2. Karl Pill / Roger Kaldaru +10

3. Anu Normak / Sven Normak +17


Purtse Brewery CTP (closest to pin – lähim korvile) võistluse parim oli Reio Koka.

Kõik tulemused on üleval metrix keskkonnas: https://discgolfmetrix.com/1794177Reio Koka


Üritus oli suurim ja tähtsaim, mis kunagi Tuhamäe discgolfpargis olnud. Ürituse korraldaja Alutaguse Eagle MTÜ tänab Indrek Harlamovit, Üllar Regot, Sven Paisti ja teisi kohalikke Lüganuse DGKst, kes tegid suure töö ära väljaku ettevalmistamisel. Samuti täname sponsoreid, ilma kelleta polegi võimalik sellist üritust teha:

Lüganuse Vald, Jaanus Lõvi ja Surfcafe, DiscSport.ee, Purtse Brewery, Von Taube restoran Purtse kindluses, Purtse Vineerikoda, Kiviõli Seikluskeskus, Ida-Virumaa Spordiliit ja Anu X Kelli catering, kes lisaks parimate auhinna kotti valmistatud kringlitele pakkusid väga head ja vajalikku seljaka suppi pausi aeg! Aitäh ka Margitile, kes võistluses videopildis üles võttis ja Raulile, kes vabatahtlikult Margitit abistas selles vihmasajus.

173 views

Comments


bottom of page