top of page
Search

Kuningliku Karu nädalamäng

10. juuli sai maha peetud järjekordne Discsport.ee Ida-Viru nädalamängude sarja etapp. Seekord järjekorras XVI ja asukohaks Mäetaguse discgolfipark. Vastaseks oli võimas Kuninglik Karu. See sama asetus, mida just eelmine nädal vallutasid parimad MPO ja MP40 mängijad Eesti Meistrivõistlustel. Väljaku rekordit -12 (Albert Tamm) vaevalt keegi plaanis murda, aga miinusesse vast küll. Etteruttavalt võime öelda, et mõni sai sellega kenasti ka hakkama! Ilm oli väga suvine ja mõnus, vahest liigagi. Tuulebriisi kohta ei tea öelda, siinkõneleja kahjuks ise mängul ei osalenud. Osalisi kokku 37.

Rada 12 on eelmiste asetustega võrreldes täiesti uus. 140m PAR3 on võimas ja väga ilus. Pildil jalutamas Jüri, Allain-Marco ja Raimond. Foto: Timo Juursalu


Lendoravad divisjon on hakanud hooaja jooksul vaikselt "kokku kuivama"... mängijate tase tõuseb ja liigutakse edasi tugevamatesse gruppidesse, ei tea. Aga Mättal oli kohal 3 osalist ning parimaks mängis end Lüganuse poiss Rasmus Kaukes (+23)! Tubli poiss! Võit Mäetagusel Kuninglikul Karul on tõsiasi :)


Jänesed divisjonis osalisi 8 ning napilt parimaks viskas end Uno Rego. Tema tulemus +15 oli vaid ühe punkti võrra parem, kui järgmistel kolme mängijal Imrel, Margusel ja Tormil. Hästi Uno!


Hundid divisjonis seekord osalisi 9 ja parimaks mängis end see hooaeg väga head minekut näidanud Tauri Punder. +6 on ikka väga aus tulemus Kuninglikul Karul!


Kotkad divisjonis, ehk kõrgeimas tugevus grupis oli osalisi kohale tulnud tervelt 17! See on see Kuningliku Karu efekt, paljud nõus kaugelt tulema, et seda väljakut võistlus olukorras nautida. Parimaks mängis end EMV 10. koha saavutanud Sten Tammik. Tema võidu tulemuseks -4. Head mängu tegi ka Kiikla poiss Oliver Võõbus, aga bogey saarekalt ja teine bogey 15ndalt rikkusid ilusa puhta lehe. Kogutulemus -3 ikkagist igati suurepärane! Tublid poisid mõlemad!


Kõik tulemused leiab SIIT

Hooaja koondtabeli leiab SIIT


Kuningliku Karu etapi parimad: Uno, Oliver, Sten, Tauri ja Rasmus!


Järgmine etapp järgmine kolmapäev ja siis läheme Alutagusele, et mõõtu võtta teise suurega: Kuldse Kotkaga. Infot leiab SIIT


EDGL kutsub osalema:

EDGL AM karikasari / Rakvere etapp

EDGL AM meistrivõistlused / Kõrvemaa-Kiiu

10 views

Comentarios


bottom of page