top of page
Search

Iisaku Lendorav

Updated: May 24

Discsport.ee Ida-Virumaa nädalamängude sarja VII etapp sai peetud kolmapäeva õhtul ja asukohaks Iisaku. Lendorava väljakule olid tulnud võistlema / discgolfi nautima kokku 51 golfarit! Ilm oli suurepärane: paistis õhtune päike, soojakraade oli piisavalt ja kerge tuulebriis lisas põnevust. Putukad küll vaiksest juba hakkavad tegutsema, aga pigem nendega probleemi veel polnud. Tulemusi tehti väga häid, igal rajal visati vähemalt 2 birdiet. Hole-in-one jäi küll kahjuks viskamata, 51 suurune pot liigub edasi Voka etapile.


Statistiliselt raskeim rada oli rada nr 1. Siin pildil mängimas puul nr 1 koosseisus Anu, tema caddie Liis, Ago ja Egert. Puuliga liikus kaasa ka Margit Kurvits, kes oma kaameraga filmis mängu üles, et teha üks tore Lendoravat tutvustav video. Lõpp-produkt läheb üles youtube-i kanalile "Discgolfi Kanal". Pane subscribe, kui sa seda veel teinud pole!


Lendoravad divisjonis oli osalisi 9 ja parimat mängu tegi Andres Pärnpuu. Tema võidutulemuseks +5. Kui vaadata Andrese metrixi statistikat, siis võib järeldada, et tegu oli tema nn "elu-mänguga!" Tubli töö, jätka sama hästi!


Jänesed divisjonid oli osalisi kokku 13 ja võidumeheks mängis end Hillar Neiland (+1). Võit tuli seekord väga napilt, ühe punktiga Martin Laanemetsa ees. Paljud õnned Hillar!


Hundid divisjonis osalisi 15 ja parimas kahtlust polnud: Janek Võõbuse -3 (bogey vaba) oli kaks punkti parem kui Tauri Punderil, teised juba kaugemal. Hästi Janek!


Kotkad divisjonis oli võidu nimel rebimist kõvasti. Hullu tempoga alustas Egert Hütt, kes oli 11 rajaga -8 ja liikumas kindlalt uue väljaku rekordi suunas (rekord hetkel -11 ja samuti tema enda nimel), aga kahjuks tal viimane kolmandik nii hästi ei läinud. Parimaks mängis end lõpuks Alutaguse Eagle klubi üks aktiivsemaid mängumehi Raimond Reiska (-9), kes siis edestas Egertit ja Taivo Valdurit (mõlemad -8). Super Raimond!


Kõik tulemused leiab SIIT

Uuendatud koondtabelit näeb SIIT

Järgmine etapp juba tuleval esmaspäeval 27 mai ja asukohaks alati tore ning mõnus Voka Discgolfipark. Mängitakse 3x9 korvi ja registreerimisega ole nobe, kuna peale mahub ainult 45 kiiremat. Lisainfo leiab SIIT

Kolmapäeval 29. mai minnakse, aga jälle Alutagusele ja vastaseks võimas Golden Eagle!

Iisaku etapi parimad: Andres, Hillar, Janek ja Raimond. Viimane oli parim ka Jõhvi Pizza sponsoreeritud CTP mängul, mida seekord peeti rajal nr 9!


Virumaa Discgolf MTÜ kutsub: Virumaa Karikasari II etapp - Viru-Jaagupi Discgolfipark. Võistlus saab toimuma pühapäeval 26 mai ja mängitakse 2x18. Peab minema! Kogu info ja registreerimise leiab SIIT

Viru-Jaagupi park on väga lahe, sobib hästi igal tasemel mängijale!


Innova Baltic Tour - Pärnu Open 2024 saab toimuma 24-26 mai. Osalemas on ka Egert Hütt. Soovime talle palju edu ja kindlat mängu! Võistlus ennast saab jälgida SIIT


RPM Open 2024, mis toimub Norra Kuningriigis Lindesnesis, Lille Leland discgolfipargis, on osalemas teiste seas ka Aveli Juursalu! Tegu on PDGA A-tier võistlusega ja kohal on palju Euroopa tipp-mängijad nagu Jakub Semerad, Knut Valen Håland, Blær Örn Ásgeirsson ning naistest näiteks Jenni Karppinen. Palju edu Aveli! Lisainfo leiab SIIT.

98 views

Comments


bottom of page