top of page
Search

Nädalamäng Kohtla-Nõmmel

Discsport.ee Ida-Virumaa nädalamängude sarja XV etapp toimus seekord Kohtla-Nõmme modifitseeritud, kolme lisakorviga rajal, sest osavõtjate suure hulga tõttu ei oleks kõik soovijad tavarajale ära mahtunud. Ilm oli mõnus, ning pärast mängu lõppu tõdeti, et ka kohaliku tiigi vesi on veel piisavalt soe selleks, et sealt nii mõnigi ujuma läinud ketas välja tuua.

Paari sõnaga ka tulemustest: Edasijõudnute klassi esikolmikusse mängisid ennast seekord järgmised osalejad: 1. Vaiko Järvi (-13), 2. Janek Võõbus (-11). 3. Joonas Sillat, Allvar Kruutmann (-9)

Harrastajate klassi esikolmik nägi seekord välja selline: 1. Janno Poom (-13), 2. Jüri Kivest (-9), 3. Hillar Neiland (-6).

Lõpetuseks ka algajate esikolmik: 1. Allan Valk (+2), 2. Kevin Tärno (+7), 3. Sten Tärno (+8).

Kõik tulemused on leitavad SIIT ning hooaja koondtabeli leiab SIIT

Järgmine nädalamäng juba järgmisel kolmapäeval Iisaku Lendorava rajal.

P.S. Tõenäoliselt kõige parema tujuga lahkus nädalamängult Janek Võõbus, kes viskas 9. korvil hole-in-one ning auhinnaks mõistagi selleks hetkeks kogunenud holaripott.101 views

Recent Posts

See All

2023 aasta Alutaguse Eagle klubi meistrivõistlused koos hooaja parimate tunnustamisega toimus seegi kord Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuses. Keskuse poolt oli antud ürituse jaoks üles pandud ajaloolin

bottom of page