top of page
Search

Nõmme mängul perfektne ring ja 2 hole-in-one-i!

Discsport.ee Ida-Virumaa Nädalamängude sarja V etapp ja asukohaks Kohtla-Nõmme Kaevanduspark. Mängiti 3 ringi ehk 27 korvi. Osalejaid oli 45st võimalikust 44! Ilm oli lausa suurepärane: kraad mõnusalt soe, päike paistis ilusti ja minimaalne briis... ideaalne vara-suvine ilm discgolfi jaoks.


Kotkad divisjonis osalisi kokku 14 ja võidumeheks mängis end Taivo Valdur (-19). Võit tuli väga napilt, ainult ühe viskega Karl Pill-i ees. Mõlemad poisid mängisid bogey vabalt. Kolmandaks mängis end Rakvere poiss Jorma Hiisku, kes suutis lõpuks saavutada selle, mida seni mitte keegi Nõmmel teinud pole: Jorma viimane kolmas ring oli perfektne -9! Tehke järgi!


Hundid divisjonis osalisi 8 ja parimaks Raimond Reiska tulemusega bogey vaba -14. Võit tuli väga suurelt, kuna teiseks tulnud Rein Viiol juba kaotas kuue viskega!


Jänesed divisjonis osalisi 13 ja parimaks Juss Leinbock tulemusega -7. Jussil oli palju probleeme rajal nr 3, aga lõpuks ikkagi kindel kahe viskelise eduga võit.


Lendoravad divisjonis osalisi 9 ja parimaks Rasmus Kaukes tulemusega -5. Edu teise koha ees oli lausa 8 viset. Hea mäng tõi ka piisavalt head reitingut ja Rasmus on suundumas järgmisse divisjoni. Tubli viskega sai hakkama Aulis Paal: kolmas ring ja rada nr 9, eeskäe vise ja kettaks LoneStarDisc Warbird otse kettidesse Hole-in-one! Super töö!


Aulise jaoks Nõmme rada nr 9 oli täna väga lihtne: 2 birdiet ja 1 hole-in-one!


Tulemused leiab SIIT

Uuendatud koondtabeli leiab SIIT


Nõmme mängu parimad: Taivo, Juss, Rasmus, Raimondning hio viskajad Aulis ja Kristjan.


Järgmine mäng juba sel kolmapäeval ja asukohaks Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus. Asetuseks Red Eagle. Lisainfo leiab SIIT52 views

Comments


bottom of page