top of page
Search

Punane Panda aka Red Panda

Discsport.ee Ida-Virumaa nädalamängude II etapp mängiti Mäetagusel ja asetuseks "Punane Panda". Ilm oli väga viisakas, tuulebriis oli väga kerge ja õnneks vihmamärga ei saadud. Kohal oli lausa 51 discgolfarit!


Kotkaste divisjoni parim oli valitsev kahekordne Virumaa meister Sten Tammik, kes mängis soliidse -10, mis tähistab uut ametlikku rajarekordit. Autasustatud sai ka teine koht.

  1. Sten Tammik -10

  2. Egert Hütt -9

Huntides näitas head mängu Toomas Saksladu. Toomas küll alustas oma mänguringi viiendalt rajalt OB bogeyga, aga see oli ka ainuke eksimus. Visates pea ainukese mängijana täna 2 eagle-t (samaga sai hakkama ka Taivo Valdur), tuli kokku tal tulemuseks väga kena -8 ja kindel võit! Tubli töö! Auhinnalisi kohti oli 2.

  1. Toomas Saksladu -8

  2. Mario Kirsimaa -6

Lendoravaid oli kokku 9 ja autasustatud sai ainult parim. Võrdse tulemus -1 mängisid välja nii Chris Reest kui ka Aveli Uustalu. Ümber mängimisel (CTP rada 1) osutus parimaks seekord Aveli! Tubli tüdruk!

  1. Aveli Uustalu -1

Hole-in-one seekord ei visatud...

Kõik tulemused leiab SIIT

Hooaja koondtabelit näeb SIIT
Järgmine nädalamängude etapp on juba esmaspäeval (1. mai) ja mängukohaks samuti Mäetaguse. Seekord hakkame mõõtu võtma Jääkaruga. Registreerimine on avatud ja leitav SIIT


Lisaks sellele kõigele kutsume kõiki osalema ka Virumaa Karikasarja. PDGA C-tier! Tolle sarja esimene etapp juba tuleval laupäeval, ja asukohaks Rakvere. Info selle kohta leiab SIIT


Parimat!

165 views

Kommentare


bottom of page