top of page
Search

ETMV 24 ja Mijas Spring Festival

Coolbet Eesti Talvised meistrivõistlused discgolfis on selleks korraks läbi saanud ja Alutaguse Eagle klubil õnnestus võita 2 medalit! Teeme kerge ülevaate:

23-25 olid mängimas PRO divisjoni sportlased. Ilmastiku olud olid väga keerulised: tuul, vihm, jää... Kolme päevasel võistlusel oli meie klubist võistlustules 7 mängumeest:

MPO: 27. koht - Egert Hütt -7, 30. koht - Allain-Marco Anton -6.

MP40: 11. koht - Raimond Reiska -5, 32. koht - Rein Viiol +12.

MP50: 14. koht - Üllar Rego +15, 19. koht Ago Sambla +17,

20. koht - Margus Teelahk +21


Allain-Marco, teine ring ja rada nr. 16 - HOLE-IN-ONE!


2-3 märts olid võistlemas juuniorid ja AM divisjonid. Alutaguse Eagle klubi oli esindamas 4 mängijat:

MJ18 divisjonis oli meil võistlemas Egert Hütt. Eelmise aasta MJ15 divisjoni meister oli kulla heitluses täitsa lõpuni välja, aga kahjuks ebaõnnestunud sooritus viimasel rajal talle seekord võitu ei toonud. Aga tasuks ikkagi tubli teine koht ja hõbemedal! Tubli poiss!


Eesti meistriks krooniti Björn Marrandi (-11), Egert teine (-9) ja Kert Piirak kolmas (-5)

Egerti (PDGA 972) esimese ringi reiting oli 977, teine ring 937. Foto: Tarmo Hütt

FJ18 divisjonis võitis pronkmedali Meriliis Uuustalu! Meriliis võitis medali tänu tublile teisele päevale. Tubli tüdruk!


Meriliis mängis mõlemad ringid üle oma PDGA reitingu, mida talvistes tingimustes pigem palju raskem saavutada. Foto: Tarmo Hütt

FJ18 divisjoni Eesti meistriks krooniti Kariina-Mia Tats (+9), teine koht Adele Esnar (+16) ja kolmas Meriliis Uustalu (+21).

MA3 divisjonis olid võistlemas mehed, kes olid võistlustules ka eelmine nädalavahetus. Reiting seda neil võimaldas ja miks siis ka mitte. Rein Viiol kaheringi koondtulemusega +4 ja 48.koht ning Margus Teelahk +9 ja 67 koht.

Tulemused:


Uudiseid Hispaaniast:

Mijas Spring Discgolf Festival 2024 ja sealgi on esindatud Alutaguse Eagle klubi. Opener võistlusel saavutas MPO divisjonis 15. koha Kristen Milk. Kolme ringilisel võistlusel õnnestus Kristenil visata ka HOLE-IN-ONE (ring 1, rada 14)!

MA2 divisjonis osales Raido Mednis. Ta mitte ainult ei osalenud, vaid heitles ka medalite eest ning see tal ka õnnestus. Kolmepäevase võistluse koondtulemus +10 oli nii hea, et 37 osalisega võistlusel tasuks tubli teine koht! Väga super Raido!

Lisaks tollele võistlusele plaanivad poisid osaleda ka paarimängus, mis saab toimuma 6. märts. Palju edu! Mijase Festivali tulemusi näeb SIIT


Kevadet!49 views

Comments


bottom of page