top of page
Search

Tuuline Kiikla Libahunt

Ilmaolude tõttu neljapäevale lükatud nädalamäng toimus küll asjaolude sunnil Alutaguse asemel Kiiklas, sest sealsed uued rajakaardid ei saanud õigeks ajaks valmis, kuid kohaletulnud mängijaid see väike segadus ei häirinud ning lõppkokkuvõttes peeti igas divisjonis esikoha peale maha vägagi tasavägine võitlus. Mängu jooksul puhus küll ka korralik tuul, kuid see tähendas vaid ühte - ei ühtegi lendavat vereimejat ning mängijad said rahulikult enda sooritusele keskenduda.

Kotkaste divisjonis mängisid ennast peale kahte ringi esikoha peale viiki Rein Viiol ja Jarko Kool tulemusega -12, CTP esimesel korvil õnnestus paremini Reinul ning temale ka seekordne divisjoni võit.

Huntide divisjon lõppes sama põnevalt - esikohta jagasid Ago Sambla ja Jaak Kivend tulemusega -11, CTP viskel oli täpsem Jaak.

Ago ja Margus CTP strateegiat paika panemas.

Jäneste divisjon oli ainus, kus ümbermängimist vaja ei läinud, esikoha võitis Jordan Puur tulemusega -3

Lendoravate divisjon - ka siin läks esimese koha peale ümbermängimiseks Riti Marell Paal ja Markus Kasela vahel, kes lõpetasid ringid +3 tulemusega ning napilt, aga kindlalt võitis seekord Markus.


Kõik tulemused on leitavad SIIT ning üldtabel asub SIIN.

Järgmine nädalamäng juba eeloleval kolmapäeval Alutaguse Valgel Kotkal, kus võistleme päris esimest korda, seega tasub kohale tulla!

Kohe-kohe, nimelt juba homme, algavad Ida-Virumaa meistrivõistlused, mis toimuvad korraliku uuenduse läbinud Mäetaguse discgolfi pargis, võistluse tulemustel saab silma peal hoida SIIN.


63 views

Comments


bottom of page